«

AK Parti Rize İyidere’de Saffet Mete ile devam dedi


Mete şöyle devam etti Gelir kaynakları az olan bir belediye olmamıza rağmen; ilgili bakanlıklarla iletişimimizi güçlü tutarak, hizmetlerin ilçemize gelmesi için çabaladık. Ulaşımdan alt yapıya, Su, Kanalizyon ve Alt yapı hizmetlerinden Millet Bahçesine , Yeni ve modern Belediye Hizmet Binasından, Dere ıslahlarından, Doğalgaz çalışmalarına. afetle mücadeleye, çevre düzenlemelerinden çocuk parklarına, sosyal alanlardan sosyal donatılara kadar bir çok hizmeti vatandaşımızla buluşturduk.

Yaptığımız hizmetler sonucu Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teveccühleriyle yeniden Ak Parti İyidere Belediye Başkan adayı olarak görevlendirildik. İlk günkü şevkle ve Aşk ile. ilk göreve geldiğimiz günden bu yana yaptığımız hizmetleri daha ileriye taşımak için ‘yeniden başlıyoruz’.

Vatandaşlarımızın, 31 Mart’ta tercihini yine çalışan üreten doğru belediyecilikten yana kullanacağına inancımız tamdır. İyidere, iradesini yatırımdan, projeden, kalkınmadan yana kullanacaktır. Bu süreçte bize destek olan başta Sayın Cumhurbaşkanımız, Bakanlarımız, Milletvekilimiz,İl ve İlçe Teşkilatımız, Belediye ve İl Genel Meclis üyelerimize, Belediye Personelimize, vatandaşlarımıza ve aileme teşekkürü borç bilirim. Haydi bismillah…