«

Ankara Büyükşehir Belediyesi Uşak Belediyesi ile iş birliği protokolü yapacak


Ankara Büyükşehir Belediyesi Uşak Belediyesi ile iş birliği protokolü yapacak

Sosyal Belediyecilik anlayışında Türkiye’de çok önemli bir projeye imza atan ve pandemi döneminde tüm Türkiye’nin sevgisini kazanan Mansur Yavaş, Özkan Yalım’ın Uşak Belediye Başkanı olması durumunda iş birliği protokolü yapacaklarını belirtti.

“Elimizden gelen desteği fazlasıyla Uşak için vereceğiz”

Yavaş, “Sevgili Uşaklılar tarhananın başkenti Uşaklılar, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum. İnşallah Özkan Başkanımla güzel bir iş birliği protokolü yapmak suretiyle Uşak’ı gereken desteği vereceğiz. Özkan Başkanımın Güzel projeleri var biz de benzerlerini zaten Ankara’da uyguluyoruz. İnşallah Uşak halkı yaşadığı kentten keyif alan konforlu bir hayat yaşayacak bizler de elimizden gelen desteği fazlasıyla vereceğiz.

“Özkan Başkan’a inancım tamdır”

Yavaş, ‘‘Özkan Başkanım zaten tecrübeli bir Başkan, siyasette de tecrübeli, çok güzel hizmetler edeceğine inancım tamdır. Hayırlı uğurlu olsun’’ ifadelerini kullandı.

Yalım Emekliye müjdeyi Mansur Yavaşla birlikte verdi

Yalım ’’Ankara’da yönetilen sistemle biz de Uşak’ı yöneteceğiz özellikle de son günlerde Ankara’da geçim sıkıntısı çeken tüm emekli vatandaşlarımıza verilen desteği, biz de örnek alıp Uşak’ta Asgari Ücretten düşük maaş alan tüm emeklilerimize, Dul ve Yetim aylığı alanlar da dahil, ihtiyaç sahiplerine Belediye Başkanlığımız sürecinde aylık 1000 lira ekonomik destek ve de reçete karşılığı aylık 400 lira ilaç desteği vereceğiz, sizlerin önderliğinde biz bu projelerimizle vatandaşımızla birlikte kol kola Belediyemizi yöneteceğiz, Uşak’ımıza hayırlı olsun’ dedi.

Yalım, programla ilgili sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada “Geçmiş yıllara dayanan hukukumuzdan dolayı Sayın Mansur Yavaş Uşak seçim sonuçlarını merakla beklediğini ifade ederek Başkanlığımız döneminde güzel bir iş birliği protokolü yapacağını, Uşak’a her türlü desteğe hazır olduğunu söyledi. Sayın Mansur Başkanımızın Uşak’a olan ilgi ve alakaları bizleri mest etti. Bizde buradan Uşak’a Anakara Modelini getireceğimizi kendilerine ifade ettik. 31 Mart’ta Birlikte Başaracağız, Uşak Kazanacak!’ diyerek sözlerini noktaladı.