«

Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz’dan Beypazarı ziyareti


Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz’dan Beypazarı ziyareti

Yaşar TONBAK/ ANKARA/ BEYPAZARI BHA

Ankara kent Konseyi başkanı Halil İbrahim Yılmaz, beraberinde kent konseyini oluşturan çeşitli meslek teşekkürlü temsilerinden oluşan bir heyetle Beypazarı belediye başkanı Dr. Özer Kasap’ı ziyaret etti.
Ankara kent Konseyi başkanı Halil İbrahim Yılmaz, ziyaretlerine Ayaş belediye başkanı İzzet Demircioğlu’nu ziyaret ederek başladıklarını ve akabinde Güdül belediye başkanı Mehmet Doğanay, akabinde de Beypazarı belediye başkanı Dr. Özer Kasap’ı ziyaret ettiklerini söyledi.

Beypazarı belediye başkanı Dr. Özer Kasap’ı Ankara kent Konseyi başkanı Halil İbrahim Yılmaz, 25 kişilik bir heyetle ziyaret ederek, öncelikli olarak hayırlı olsun dileklerini sundu. Belediye başkanlık makamında çeşitli konular üzerine karşılıklı görüşmelerde süren ziyarette, Belediye başkanı Dr. Özer Kasap, Ankara kent Konseyi başkanını ve ekibini Beypazarı İlçesinde ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu söyledi.
Ankara kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, burada yaptığı açıklamasında, Sevgi Dili olarak Beypazarı’nı pilot bölge ilan edeceklerini söyledi.

Kent Konseyi Olarak Temmuz ayı toplantısını Beypazarı ilçesinde yapmayı planladıklarına değinen Ankara kent Konseyi başkanı Halil İbrahim Yılmaz, BHA Temsilcisi Yaşar Tonbak’a yaptığı açıklamasında şunları kaydetti: “Beypazarı bizim, Mansur Yavaş’ın için yaptığı çağrının ilk kalbinin attığı yerdir. Dolayısıyla bu kültürün hücrelerinin ve bütün deneyimini paylaşacağı kent. Bütün kent konseyi bileşenleri Beypazarı için gönüllü olarak çalışacaklar ve burası üzerinden örgütlediğimiz güzelliği, yeni çalışmaları, iyiliği, kalkınmayı, giyim, kuşam ve kalkınmayı bütün Anadolu’ya yaymak üzere iyi uygulamaların kalbini attıracağız burada. Sayın Özer başkana gönüllü olarak binlerce arkadaşımız danışmanlık yapacak. Buradaki iyi uygulama Türkiye’nin her yerine yayılacak ve örnek uygulama için Türkiye’ye çağrı yapacağız.”

Belediye başkanı Dr. Özer Kasap, ziyaretlerinin ansına Kent Konseyi üyelerine çeşitli hediyelerle ve Kuru takdim etti.