«

Avrupa Erbakan Vakfı İstanbul’da buluştu


Avrupa Erbakan Vakfı İstanbul’da buluştu

İsmail KARAKAŞ/ İSTANBUL-BHA

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Eğitim Programında konuştu. Adalet Bakanlığı Anadolu Hakim Evi’nde bir araya gelen Avrupa Erbakan Vakfı yönetimi ve ülke temsilcilerinin katıldığı teşkilat içi eğitim programına Tükiye’nin önde gelen akademisyen ve hocalar da katıldı.

Milli Görüş lideri merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vasiyeti ile kurulan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı, Avrupa koordinatörlüğü tarafından 27 Aralık’ta başlayan 2.teşkilat içi eğitim Kampında birbirinden önemli konular alanında uzman isimler tarafından ele alındı.

 

Avrupa Erbakan Vakfı Koordinatörü Halid Erdemir öncülüğünde başlayan, Avrupa Temsilcileri ve Avrupa’daki değişik ülkelerden gelen vakıf üyelerinden oluşan 100 den fazla Türk vatandaşı katıldı.Avrupa’dan gelen heyet Üsküdar Bilim merkezi T3 Vakfı ile Medeniyet üniversitesine bir ziyaret gerçekleştirdi.Milli Görüş lideri merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın Kabri başında Kuran-ı kerim okundu.

Programın son gününde Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı Mütevelli heyeti başkanı ve Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın katılımıyla son buldu. Dr. Fatih Erbakan Avrupa ülkelerinden eğitim kampına gelen vatandaşlara hitap etti.