«

Başkan Çamliyurt’tan festivale davetDamal Belediye Başkanı Kemal Çamliyurt, 29-30 Haziran tarihlerinde yapılacak “Atatürk’ün İzinde ve Gölgesinde Damal Festivali” için tüm halkı festivale katılmaları için davette bulundu.

featured


Başkan Çamliyurt’tan festivale davet

ARDAHAN-BHA

Ardahan’ın Damal ilçesinde bu yıl 25’ncisi düzenlenecek “Atatürk’ün İzinde ve Gölgesinde Damal Festivali” için halka çağrıda bulunan Başkan Çamliyurt, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün yâd edileceği festival için tüm vatandaşların festivale katılmalarını istedi.

15 Haziran ve 15 Temmuz tarihleri arasında mucizevi bir şekilde Damal ilçesindeki Karadağ eteklerine yansıyan Atatürk’ün silueti için sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Başkan Çamliyurt, “Damal Belediyesi olarak gururla ve onurla 25. kez gerçekleştireceğimiz geleneksel Damal Festivali’nde, bu yıl bir ilke imza atacağız. Atatürk Seyir Alanı’nda düzenleyeceğimiz anma programıyla, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü yâd edecek ve Damal’ımıza yakışır bir birlik ve beraberlik ruhu sergileyeceğiz. Bu anlamlı etkinliğe katılarak sesimize ses, gücümüze güç katmanızı diliyorum. Birlikte, bu topraklarda yaşanan coşkuyu, heyecanı ve sevgiyi paylaşacak, Damal’ımızın eşsiz güzelliklerini ve kültürel zenginliklerini hep birlikte yaşatacağız. Sizleri Damal’da yaşatacağımız bu büyük coşkuya ortak olmaya davet ediyorum. Birlikte daha güçlü, daha kararlı ve daha umut dolu bir geleceğe yürüyelim” dedi.

Başkan Çamliyurt’tan festivale davet