«

Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta maraton için fotoğraf çekti


“3. Fotoğrafçılar Maratonu” Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta’nın çektiği kareler ile başladı. Kentte gelen fotoğrafçılarla bir araya gelen Vali Usta, fotoğraf makinesiyle fotoğraflar çekti.

featured

Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta maraton için fotoğraf çekti

Bingöl’de, “3. Fotoğrafçılar Maratonu” başladı.

Valilik, Belediye, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, Fırat Kalkınma Ajansı ile Bingöl Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Kulübü Derneği tarafından organize edilen yarışmaya katılmak isteyen fotoğraf tutkunları kente geldi.

“Sizler sayesinde Bingöl’ü keşfedeceğim”

Fotoğrafçılarla bir araya gelen Vali Ahmet Hamdi Usta, “Bingöl 3. Fotoğrafçılar Maratonunu çektiğim bu kareler ile başlattık. Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen fotoğraf tutkunlarına hoş geldiniz diyorum. 4 gün boyunca misafirimiz olacaklar. Bingöl insanımızın içtenliği  ve misafirperverliği ile Bingölümüzün doğal ve el değmemiş güzellikleri fotoğraf tutkunlarımızın objektiflerinden dünya ile tanışacak, buluşacak. Yarışmanın sonuçlarını ilan ettikten sonra fotoğrafları albüm haline getireceğiz. Ayrıca bu fotoğrafları Ankara, İstanbul ve İzmir’de sergileyerek, buradaki vatandaş ve hemşehrilerimizle de buluşturacağız. Değerli fotoğraf tutkunlarımız haydi ışığınız bol olsun. Ben de Bingöl’e yeni  gelen bir Vali olarak kareleri heyecanla bekliyorum. Sizler sayesinde ben de Bingöl’ü keşfedeceğim” diye konuştu.

Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta maraton için fotoğraf çekti