«

Doğru cevap eğitim kurumlarından öğrencilerine moral gecesi


Doğru cevap eğitim kurumlarından öğrencilerine moral gecesi

Kayhan İNCEOĞLU/MALATYA-BHA

Bir yıl boyunca sınavlara hazırlanan öğrenciler için düzenlenen bu özel gece, Genel Müdür Hamdi Arık ve Kurucu Müdürü Osman Akın gibi kurumun önemli isimlerinin de katılımıyla gerçekleşti. Ayrıca, Genel Koordinatör Şükran Tatar, Rehberlik Uzmanı ve Koordinatörü Serkan Kısak, Sosyal Bilimler Koordinatörü Ünal Adıyaman, Türkçe ve Edebiyat Koordinatörü Murat Karademir ile Matematik ve Geometri Koordinatörü Mehmet Uğur da öğrencilerle bir araya geldi.

Moral gecesinde öğrenciler, müzik eşliğinde dans edip eğlenmenin yanı sıra, Malatya Doğru Cevap Eğitim Kurumları’nın düzenlediği ikramları da tadarak bir araya geldiler. Bu özel gece, öğrencilerin sınav öncesinde yüksek morale sahip olmalarını sağlamak amacıyla organize edilmişti.

Malatya Doğru Cevap Eğitim Kurumları, öğrencilerine sunduğu bu anlamlı etkinlikle sadece eğitimde değil, öğrenci memnuniyeti ve moralinin de önemli olduğunu bir kez daha gösterdi. Kurum, derme ilkokulu karşısı Pilikoğlu İş Merkezi’nde 1, 2, 3 ve 4. katlarda hizmet vermektedir.