«

Ekonomi yönetimini emanet ettiğimiz arkadaşlarımıza güvenimiz tamdır


Erdoğan: Ekonomi yönetimini emanet ettiğimiz arkadaşlarımıza güvenimiz tamdır

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ortak Paylaşım Forumu’nda konuşma yaptı.

Ekonomi büyüdükçe 85 milyonun tamamı istifade edeceğini açıklayan Erdoğan, “85 milyon hep beraber Türkiye Yüzyılı için güçlerimizi birleştireceğiz. Bunu başardığımızda önümüze çıkabilecek hiçbir engel tanımıyorum. Türkiye ekonomisi büyüdükçe ortaya çıkacak katma değerden işçisi, işvereni, emeklisi, memuru, çiftçisi, esnafıyla 85 milyonun tamamı istifade edecektir. İşçi-işveren ve kamu olarak hep beraber omuz omuza verecek, ülkemizi güçlendirme mücadelemizi mutlaka zafere ulaştıracağız” dedi.

Tam bağımsız Türkiye ülkümüz

Ekonomiyi emanet ettiğimiz arkadaşlara kendilerine ve politikalarına güvenimiz tam diyen Erdoğan şu ifadelere yer verdi:

“28 Şubat dönemindeki sermayeyi renklere bölen anlayışlar başta olmak üzere, ekonomik ekonomiye zarar vermeyecek hiçbir yaklaşım kabul edilmedi, olmayacak. Tam bağımsız Türkiye ülkümüz, sadece bir söz söyleyerek Allah’a hamdolsun adım adım dönüşüyor. Ekonomi yönetimini emanet ettiğimiz arkadaşlarımıza gereken desteği hep verdik, veriyoruz. Bugün de kendilerine ve politikalarına güvenimiz tamdır.”