«

Enerji verimliliği Samsun’da tartışılıyor!


Yapılarda Enerji Verimliliği Derneği (VERİMDER) tarafından organize edilen “Anadolu Buluşmaları” Samsun’da düzenlenen 34. etkinlikle devam ediyor.

VERİMDER’in enerji verimliliği alanında vatandaşları bilgilendirmek ve bu alanda farkındalık oluşturmak amacıyla başlattığı “Anadolu Buluşmaları” Samsun’da sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşiyor.

Mehmet YAZICI / SAMSUN – BHA

ENERJİ TASARRUFU HEDEFLENİYOR!
Enerji kayıplarını, iklim değişikliğini, tüketicilerin bütçesini olumsuz yönde etkileyen, evlerde harcanan enerji tasarrufunu da irdeleyen bu önemli konuda değer yaratmak ve farkındalık oluşturmak amacıyla, “Yapılarda Enerji Verimliliği Derneği” tarafından düzenlenen etkinliklerle yurt genelinde enerji tasarrufu ve dışa bağımlılığın azaltılması hedefleniyor.

EKONOMİ GAZETESİ İŞİN İÇİNDE!
Samsun Sheraton Otelde düzenlenen etkinlikte iklim değişikliği, enerji verimliliği ve enerji tasarrufu anlamında çözüm odaklı neler yapılabileceği hakkında görüş alış verişinde bulunulacak. VERİMDER’in Ekonomi Gazetesi iş birliğiyle organize ettiği toplantıda Ekonomi Gazetesi Genel Koordinatörü Vahap Munyar, VERİMDER Dernek Başkanı Çağdaş Korkmaz ve Ekonomi Gazetesi Koordinatörü Didem Eryar Ünlü konuşmacı olarak katılacak.