«

Ermerkez 29 Şubat’ta Yeniden Açılıyor


Erzincan’ın en eski perakende noktalarından biri olan Ermerkez, Erimpaş Anonim Şirketi tarafından yeniden tasarlanarak modern bir alışveriş ve eğlence merkezine dönüştürüldü.

Erimpaş Anonim Şirketi  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Rüveyda Tanoğlu, 2003 yılından bu yana Erzincan’ın en işlek perakende merkezlerinden biri olan Ermerkez’in, yenilenen konsepti ve yeni markalarıyla tekrar ziyaretçilere kapılarını açacağını duyurdu.

Yenilenen Ermerkez, şehre yeni bir heyecan getirecek. Yatırımı Erimpaş AŞ tarafından yapılan bu modern alışveriş ve eğlence merkezi, çeşitli mağazaları, kafe ve restoran alanlarıyla zenginleştirilmiş bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Ermerkez’in kapıları 29 Şubat’ta açılacak ve Erzincan’a ilk kez deneyimleyeceği markalara ev sahipliği yapacak. Boyner, Fulla Moda, Arabica Café, Eğlenjoy gibi güçlü perakende markaları, Ermerkez’in açılışıyla birlikte Erzincanlılarla buluşacak.

Açılışa özel olarak gelen departman mağazaları, kampanyalı fiyatlarla müşterilere kendi markalarını tanıtmayı ve geniş kesimlere hitap etmeyi hedefliyor. Ermerkez, küçük mağaza anlayışını geride bırakarak geniş alanlarda rahat alışveriş imkânı sunacak şekilde tasarlandı.

Erimpaş Anonim Şirketi olarak, istihdam sayılarını her geçen gün artırmanın gururunu yaşadıklarını belirten Tanoğlu, Kurumsal mağazalar ve sunulan hizmetlerle dolaylı olarak istihdama katkı sağlamaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Ermerkez’in açılışını heyecanla bekleyen ziyaretçiler, 29 Şubat’ta Ermerkez’i ziyaret ederek yenilenmiş ve modernize edilmiş alışveriş deneyimini yaşayabilecekler.