«

Fuat Köse Giresun Pazarcı Esnafına Ziyaret Etti


Fuat Köse Giresun Pazarcı Esnafına Ziyaret Etti

Vatandaşların günlük hayatlarını ve sorunlarını yerinde gözlemleyen Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, bu kez de pazarcı esnafıyla bir araya gelerek hem esnafın hem de vatandaşların sorunlarını yerinde dinledi.

Aksu Mahallesi’nde kurulan ve Salı Pazarı olarak bilinen pazar yerine sabahın erken saatlerinde giden Fuat Köse, tezgah açan esnafla tek tek selamlaşıp sorunlarını dinledi ve çözüm yolları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Esnafın taleplerini tek tek not aldıran Fuat Köse, pazarcıların işlerini daha rahat ve daha sağlıklı bir şekilde yürütebilmeleri için gerekli çalışmaların yapılacağının sözünü verdi.

Buluşma sırasında esnafla samimi bir ortamda sohbet eden ve bol kazançlar dileyen Köse, şehrin ekonomik ve sosyal hayatına katkıda bulunan pazarcıların önemine vurgu yaparak, her zaman pazarcı esnafının yanında olduklarını kaydetti.

Fuat Köse, pazar alışverişinde karşılaştığı bazı vatandaşların istek ve taleplerini de dinleyerek, anında ilgili birim müdürlerini arayıp çözüm talimatı verdi.

Pazarcı esnafı ise, Fuat Köse’nin gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek, sorunlarının dinlenmesi ve çözüm odaklı yaklaşımından dolayı kendisine teşekkür etti.