«

HBVÜ Turizm Fakültesinden Geleneksel Kariyer Günleri Etkinliği


Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dr. Batuhan MUMCU, Genç Turizmcilerle buluşacak.

Öğrencilerin iş hayatına hazırlanmaları, staj yeri bulmaları ve meslekleriyle ilgili kurumlar ile birebir iletişimde bulunabilmeleri konularında yardımcı olabilmek amacıyla Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi’nde 22 Şubat 2024 tarihinde saat 10.00-17.00 saatleri arasında ‘Kariyer Günleri Etkinlikleri’ düzenlenecek.

ANKARA-BHA

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi bünyesinde geleneksel olarak her sene düzenlenen ve yoğun katılım sağlanan ‘Kariyer Günleri Etkinlikleri’nde sektör ile bağlantılı kamu kurumları, konaklama işletmeleri, yiyecek-içecek işletmeleri ve rekreasyon işletmeleri yer alacaktır. İşletmeler tanıtım ve tanışma stantları açarak deneyimlerini öğrencilerle paylaşacaklardır.

Turizm Fakültesi’nin yaklaşık 1800 öğrencisinin yanı sıra Milli Eğitim Bakanlığı’nın Ankara ve çevre illerindeki turizmle bağlantılı bölümü bulunan Mesleki Teknik Anadolu Liseleri de etkinliğe katılım sağlayacaktır.

Kariyer Günü Etkinlikleri’nin saat 10.00’da Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi’nin Gölbaşı Kampüsünde bulunan Turizm Fakültesi’nde yapılacak açılışına T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr. Batuhan Mumcu, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Naci Bostancı ve Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gürsel Baran da katılarak açılışta konuşmacı olarak yer alacaktır.