«

İl Müdürü Ahmet Çelebi, Gençlik merkezinde incelemelerde bulundu


İl Müdürü Ahmet Çelebi, Gençlik merkezinde incelemelerde bulundu

Servet ARSLAN/AĞRI-BHA

Ağrı Gençlik Merkezi’nde eğitim gören kursiyerlerle bir araya gelen İl Müdürü Çelebi, aldıkları kurslar üzerine gençlerle sohbet ederek, yaz tatilini gençlik merkezlerinde değerlendirmeleri noktasında önerilerde bulundu.

Çelebi “Gençlik merkezleri, gençlerin sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle zamanlarını ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda değerlendirmelerine fırsat veren, topluma aktif vatandaşlar olarak katılmalarını sağlayan ve gençleri zararlı alışkanlıklardan korumaya yönelik çalışmaları yürüten önemli merkezler olduğunu belirtti.

Gençlerin sporu, bilimi, sanatı ve yeteneklerini gençlik merkezinde keşfettiklerini altını çizen Çelebi” İlimizdeki gençlerin kendilerini her alanda geliştirmelerini önemsiyoruz. Gençlik Merkezlerimizde yürütülen faaliyetler ile gençlerimiz, donanımlı ve bilgili bir şekilde geleceğe hazırlanıyorlar. Burada kendini geliştiren gençlerimizin, gelecekte ülkemiz adına büyük başarılara imza atacağına yürekten inanıyorum” dedi.

Gençlik Hizmetleri Müdürü Ebru Duru’dan Gençlik Merkezinde yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler alan Çelebi, gençlik liderleri ile kısa çalışma toplantısında bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi.