«

Isparta’da Başkan Şükrü Başdeğirmen esnafla buluştu


Isparta Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, Belediye İşhanı esnafıyla buluştu. Buluşmada esnaf “Yatırımlarınızı, hizmetlerinizi görüyoruz. Yaptığınız işleri hayranlıkla izliyoruz. Hızınıza yetişemiyoruz, herkesin gönlüne girdiniz” diyerek seçimlerde tam destek mesajı verdi.  

Esnaf buluşmalarına Belediye İşhanı’yla devam eden Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen’e büyük ilgi vardı. Girdiği her dükkandaselamlaştığı her vatandaşın sevgisiyle karşılaşan Başkan Başdeğirmen’in ziyaretlerine AK Parti Merkez İlçe Başkanı Halil İbrahim Güleç, SKM Başkanı Fatih Tola ve partililerde eşlik etti.

Ziyaretlerde esnafa hayırlı bol kazanç dileklerini ileten Başkan Başdeğirmen’e esnaf seçimlerde tam destek mesajı verdi. Esnaf, bugüne kadar yapılan çalışmalardan dolayı duydukları memnuniyetlerini ifade ederek, “Yanınızdayız. Yolunuz açık olsun. Biz sizlerleyiz. Başarılar dileriz. Her zaman takdir ediyoruz. Hızınıza yetişemiyoruz. Yatırımlarınızı, hizmetlerinizi görüyoruz. Yaptığınız işleri hayranlıklaizliyoruz. Herkesin gönlüne girdiniz. Pazar günü Kirazlıdere’ye çıktık, her yer çok kalabalık. Ankara’dan misafirimiz geldi, çok beğendi. Misafirlerimiz geldiğinde onları götürebileceğimiz yerler oldu. Ellerinize sağlık. Orada bir kez daha gördük ki, yola devam. Sizi seviyoruz. Siz neredeyseniz biz oradayız” diyerek duydukları memnuniyetlerini ifade ettiler.

Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen de “Hazırız, kararlıyız. Isparta’mıza çok daha güzel hizmetleri yapacağız. Yapılanları vatandaşlarımız görüyor. Bunların çok daha güzellerinin projelerini hazırladık, yeni dönemde güzel hizmetleri şehrimize kazandırmaya devam edeceğiz. Yaptığımız tüm hizmetlerde vatandaşlarımızın en uygun şekilde faydalanabilmesi amacını güdüyoruz. Allah esnafımıza bereketli bol kazançlar versin”görüşlerinde bulundu.