«

Kastamonu’ya üst düzey çıkarma


Tarım ve Orman Bakanı Hemşehrimiz İbrahim Yumaklı, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Bilal Erdoğan, Kastamonu’ya geliyor.

featured

Kastamonu’ya üst düzey çıkarma

İnebolulu hemşehrimiz Mecit Çetinkaya ve eşi Binnur Çetinkaya tarafından Kastamonu’nun İnebolu ilçesine kazandırılan iki okulun açılışı, iki bakanın katılımıyla gerçekleşecek.
Manta Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı Mecit Çetinkaya’nın yaptırdığı Mecit Çetinkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile tarihi Karadeniz İlkokulu’nun restore edilmesiyle faaliyete geçecek olan Binnur Çetinkaya Mesleki Eğitim Merkezi’nin açılışı 4 Ocak 2024 Perşembe günü gerçekleştirilecek.
Açılış törenine Tarım ve Orman Bakanı Hemşehrimiz İbrahim Yumaklı, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Bilal Erdoğan da katılacak.

İlk tören saat 12.00’de İnebolu Mecit Çetinkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenecek.
Binnur Çetinkaya Mesleki Eğitim Merkezi olarak restore ettirilen tarihi Karadeniz İlkokulu’ndaki açılış ise saat 13.30’da gerçekleştirilecek.

Kastamonu’ya üst düzey çıkarma