«

Kırıkkalegücü’nde yeni hocanın ilk hedefi Play Off


Kırıkkalegücü FSK’nın  yeni Teknik Direktörü ilk açıklamayı yaptı.

featured

Yeni Teknik Direktör Recep Umut Kırıkkale’ye gelme sebebinin en önemlisini şehirde futbol kültürü olduğunu söyledi.

İlk hedefinin Kırıkkalegücü’nü Play Off’a taşımak olduğunu belirten yeni hoca bunun zor olmadığını elimizdeki mevcut oyuncularla da bunu başarabileceğimizi ifade etti.

HEDEF PLAY OFF

Recep Umut yaptığı konuşmada “Kırıkkale’de bir futbol kültürü var. Halk futbolu seviyor. Bu takımın ilk hedefi Play-off oynamak. Aramızda 6 puan var. Rakip de bay geçeceği için 3 puan var. Bunu kapatmak zor değil. Elimizdeki futbolcu kadrosu da bunu başarabilecek potansiyele sahip. Klüp Başkanı Şeref Akbal  ,takım kaptanı Hakan İlhan başta olmak üzere büyük bir özveri gösteriyorlar.”dedi.

ŞEHİRDE POTANSİYEL VAR

Umut açıklamasının devamında ” Futbolcularla motivasyon çalışmasına başladık. Takımın birinci yarı tüm maçlarını izledim .Ben başaracağımıza inanıyorum. Taraftarımızın, yönetimimizin desteği arkamızda olduğu sürece Kırıkkalegücünü çok iyi yerlere taşıyacak potansiyele sahibiz. Kırıkkale’de geçmiş yıllara dayalı bir futbol kültürü mevcuttur .Bu takımda iyi yöneticiler ve futbolcular yetiştiğini hepimiz biliyoruz. Kırıkkalespor 1. Lig tecrübesi olan bir takımdır. Şehirin  futbol sevgisi  potansiyeli bu takımı başarıya taşır .”şeklinde konuştu.

Kırıkkalegücü’nde yeni hocanın ilk hedefi Play Off