«

Mete Bahadır Yılmaz; Millet Bahçesi En Kısa Sürede Bitirilecek


Mete Bahadır Yılmaz; Millet Bahçesi En Kısa Sürede Bitirilecek

AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, Giresun Millet Bahçesi Projesi’nin tamamlanarak halkın hizmetine sunulacağını müjdeledi.

Mete Bahadır Yılmaz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Giresun Millet Bahçesi Projesi 3 No’lu Revize İş Programı, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na bağlı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından uygun bulunmuştur. Gerçekleştirdiğimiz görüşmeler ve yaptığımız girişimler olumlu sonuç vermiş, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na bağlı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), iş programına göre imalatlara ivedilikle başlanması ve Giresun Millet Bahçesi Projesinin tamamlanması için 8 Temmuz 2024 Pazartesi günü resmi yazıyı yazmıştır.

Alınan karar gereğince Giresun Millet Bahçesi Projemizin yapımı revize iş programında planlanan şekilde ivedilikle devam edecek, tamamlandıktan sonra da halkımızın hizmetine sunulacaktır.

Giresun Millet Bahçesi Projemize ilk günden bu yana tam destek veren başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum’a, AK Parti Giresun Milletvekillerimiz Ali Temür ve Prf. Dr. Nazım Elmas’a teşekkür eder, Giresun Millet Bahçesi Projemizin ilimize ve halkımıza şimdiden hayırlı uğurlu olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.