«

MGK Genel Sekreteri Hacımüftüoğlu, Sinop’ta TİMBİR heyetiyle görüştüMilli Güvenlik Kurulu (MGK) Genel Sekreteri ve Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Seyfullah Hacımüftüoğlu, Sinop ziyareti sırasında TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa ve beraberindeki heyetle görüştü.

featured


Milli Güvenlik Kurulu (MGK) Genel Sekreteri Seyfullah Hacımüftüoğlu, kurum çalışmalarıyla ilgili Sinop’ta çeşitli programlara katıldı.  Aynı zamanda Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) Yüksek İstişare Kurulu Başkanlığı görevini de yürüten MGK Genel Sekreteri Seyfullah Hacımüftüoğlu, STK Medya Buluşmaları programı kapsamında Sinop’ta olan TİMBİR heyeti ile de kısa süre bir araya geldi.

Hacımüftüoğlu; TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, Birlik Haber Ajansı Genel Müdürü Muhammet Kaçar, TİMBİR Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Cengiz Aksan, TİMBİR Sinop Temsilcisi Serhat Özşahin, Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi ve TİMBİR Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Prof. Dr. Selman Tunay Kamer, BHA Samsun Bölge Müdürü Said Çetintaş ile TİMBİR Üyesi İsmail Öziç ile sohbet etti.

MGK Genel Sekreteri Hacımüftüoğlu, Sinop’ta TİMBİR heyetiyle görüştü