«

Müftü Çapçı’dan Başkan Ahmet Aras’a Hayırlı Olsun ZiyaretiMuğla Müftüsü Yaşar Çapçı, 31 Mart yerel seçimlerinde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ahmet Aras’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Diyanet İşleri Başkan Yardımcılarından ve AK Parti 21, 22 ve 23. Dönem Yozgat Milletvekili Mehmet Çiçek ile Bodrum Müftüsü İbrahim Kapancı da hazır bulundu.

featured


Müftü Çapçı’dan Başkan Ahmet Aras’a Hayırlı Olsun Ziyareti

MUĞLA-BHA

Müftü Çapçı, Başkan Aras’a yeni görevinde başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Başkan Aras, Müftü Çapçı, Eski Vekil Çiçek ve Müftü Kapancı’ya nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, memnuniyetini ifade etti.

Ziyaretin sonunda Müftü Çapçı, Başkan Aras’a bir Ebru tablosu hediye etti. Başkan Aras, bu anlamlı hediye için Müftü Çapçı’ya teşekkürlerini sundu.

Ziyaret, karşılıklı iyi niyet temennileri ve gelecekteki iş birliği için atılabilecek adımların konuşulmasıyla sona erdi. Başkan Aras, din görevlileri ve yerel yönetimlerin uyumlu çalışmasının önemine vurgu yaparak, Muğla halkının huzuru ve refahı için birlikte çalışacaklarını belirtti.

 

Müftü Çapçı’dan Başkan Ahmet Aras’a Hayırlı Olsun Ziyareti