«

Temiz konteyner, temiz TurhalTurhal Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, şehir genelinde bulunan çöp konteynerlerini düzenli aralıklarla yıkayarak ve ilaçlayarak çevre temizliğine büyük önem veriyor. Bu kapsamlı çalışma, konteynerlerin çevreye yayabileceği kötü kokuların önüne geçerken, mikrop ve bakteri oluşumunu da engelliyor.

featured


Temiz konteyner, temiz Turhal

TOKAT-BHA 

Turhal Belediye Başkanı Erdem Ural, temizlik çalışmalarının sadece konteynerlerin içinde bulunan çöplerin alınmasıyla sınırlı kalmadığını, aynı zamanda konteynerlerin yerlerinden alınarak temizlendikten sonra yeniden yerlerine konulduğunu belirtti. Başkan Ural, “Temiz bir çevre, sağlıklı bir yaşamın temelidir. Bu bilinçle hareket ederek temizlik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız, Turhal’da yaşayan herkesin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda hayatlarını sürdürebilmeleri” dedi.

Halk sağlığı ve hijyen öncelikli

Başkan Ural, yapılan bu temizlik çalışmalarının halk tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandığını ifade etti. “Vatandaşlarımızın sağlığı ve huzuru bizim önceliğimizdir. Temizlik çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz ve bu konuda gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Temiz bir Turhal, sağlıklı bir yaşam demektir. Tüm ekiplerimizle birlikte bu hedef doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Temiz konteyner, temiz Turhal