«

Türkiye 5. Kooperatifler Fuarı’nda Beypazarı standına büyük ilgi gördü


Türkiye 5. Kooperatifler Fuarı’nda Beypazarı standına büyük ilgi gördü

Yaşar TONBAK/ ANKARA- BHA

Ankara’nın Beypazarı H.E.M Gaziantep’te düzenlenen ve 4 gün süren Türkiye 5. Kooperatifler fuarına katıldı.

Beypazarı Halk Eğitim Merkezi müdür Yardımcısı Atilla Sevimli, Gaziantep ilinde düzenlenen Türkiye 5. Kooperatifler fuarında stantlarının ve dokuma tezgahları ile dokudukları(mohir) iplerinin ilgi gördüğünü söyledi.

26-29 Aralık 2023 tarihleri arasında düzenlenen Türkiye 5. Kooperatifler fuarında H.E.M olarak yaptıkları çalışmaların oldukça ilgi gördüğünü anlatan. H.E.M Müdürü Atilla Sevimli, “Fuarda, standımız ve Tiftik Yününden dokuduğumuz(Mohir)ipi çok çok ilgi gördü. Ortadoğu fuar merkezinde kurduğumuz, tezgahlarımızda, ARGE çalışmalarını yürüttüğümüz Tiftik yün ipinden (mohir) dokuması yapıyoruz ve bu ipin tanıtımında bulunuyoruz. Yaptığımız ürünleri sergiledik. Çalışmalarımız yerinde görmek üzere standımızı, sayın Ticaret Bakanı Prof.Dr. Ömer Bolat, Yayğın Eğitim genel Müdürü Cengiz Mete, Adana Vali yardımcısı Hüriye Küpeli, Adana Olgunlaşma Entitüsü Başkanı Seher Çoşkun ve Adana Kadın Koop Birliği Başkanı Zeynep Kırılmış, standımızı ziyaret ederek ürünleri inceleyenlerden oldular” şeklinde konuştu.
Beypazarı H.E.M müdür yardımcısı Atilla Sevimli, fuar süresince Stantlarını yerinde inceleyenlerle çok verimli görüşmelerde bulunduklarını kaydetti.