«

Vali Aktaş, Koruyucu Aile Gününde koruyucu aileleri ziyaret ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilan edilen 30 Haziran “Koruyucu Aile Günü” kapsamında Çanakkale Valisi İlhami Aktaş ve eşi Songül Aktaş, koruyucu aileleri ziyaret etti.

featured


Vali Aktaş, Koruyucu Aile Gününde koruyucu aileleri ziyaret etti

BİROL GÜNGÖRDÜ / ÇANAKKALE – BHA

Çanakkale Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ali Ömüt’ün de bulunduğu ziyarette Vali Aktaş ve eşi, Çanakkale Koruyucu Aile ve Evlat Edinme Derneği Başkanı Şenol Tuzcu ve Koruma Altındaki Çocukların Kurum ve Kuruluşlarını Güçlendirme Derneği Başkanı İlknur Sezer’ i evinde ziyaret etti. Koruyucu ailelerle sohbet eden Vali Aktaş ve eşi, ailelere fedakârlıkları ve emekleri için teşekkür etti.

Devletin evlatlarımıza sıcak bir yuvanın huzurunu sağlayan koruyucu ailelerimizin her daim yanlarında olduğunu belirten Vali Aktaş, “Bir çocuğun ailesi olabilmek için, kan bağının değil kalp bağının esas olduğunu, anne ve baba olmanın sadece biyolojik sebeplere bağlı olmadığını bizlere gösteren Koruyucu Ailelerimize teşekkür ediyor, koruyucu ailelerin “Koruyucu Aile Günü”nü kutluyorum” dedi.

 

Vali Aktaş, Koruyucu Aile Gününde koruyucu aileleri ziyaret etti