«

Vali Hatipoğlu’ndan Yeni Yıl mesajı


Vali Hatipoğlu’ndan Yeni Yıl mesajı

TOKAT/Hüseyin Kömür – BHA

Vali Hatipoğlu, mesajında 2024 yılının Tokat’a, Türkiye’ye ve tüm dünyaya hayırlar getirmesi dileğinde bulunarak, yeryüzünde barışın, dostluğun ve dayanışmanın vesile olmasını temenni etti.

Vali Hatipoğlu, “Girdiğimiz bu yeni Türkiye Yüzyılında, birlik ve beraberlik içinde daha güçlü adımlar atarak, ülkemizi daha ileriye taşımak için kararlı bir şekilde çalışmaya devam edeceğimizi ifade etmek isterim.” dedi.

Hatipoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde gerçekleştirecekleri yeni atılımlarla hedeflere ulaşmayı ve geleceği inşa etmeyi hedeflediklerini belirterek, “İnsan odaklı, adil ve kalkınmış bir Türkiye hedefiyle el ele omuz omuza olacağız.” dedi.

Vali Hatipoğlu, Tokat ve ülkede yakalanan refah, huzur ve güven ortamını daha fazla perçinleyerek yeni yılda birlik ve beraberlik içinde geçireceklerine olan inancını vurguladı.

“Birlikte daha güçlüyüz, birbirimize destek olduğumuz sürece aşamayacağımız hiçbir zorluk yoktur.” diyen Hatipoğlu, 2024 yılının başta değerli Tokatlı hemşerilerime olmak üzere, ülkeye ve tüm insanlığa huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni etti.

Vali Hatipoğlu, mesajının sonunda, Gazze’de, Doğu Türkistan’da ve dünyanın çeşitli yerlerinde yaşanan insanlık dramlarının son bulmasını diledi.